با توجه به موفقیت های روز افزون سامانه یکپارچه مدیریت مجازی ساز AutoVM (پنل مانیتورینگ  و نصب خودکار سیستم عامل در VMware ESXI) از این پس میتوانید به صورت ۳۰ روز به تعداد نامحدود سرور، اقدام به راه اندازی سامانه نموده و از ویژگی های متمایز آن در فروش سرور مجازی به تسهیلات بیشتری دست یابید.

AutoVM چیست؟

AutoVM یک سامانه متن باز مدیریت سرور مجازی بر بستر مجازی ساز VMware (وی ام ویر) است که امکان مدیریت و خودکار سازی کامل در ارائه ، فروش و عرضه خدمات سرور مجازی را در اختیار سرویس دهندگان قرار میدهد . این سامانه انتخاب مناسبی برای ارائه دهندگان هاستینگ در خدمات سرور مجازی میباشد که افزایش چشم گیری در نحوه فروش و خدمات ایجاد خواهد کرد.
با هوشمند و خودکار سازی وظایف در مجازی ساز مانند ساخت سرور مجازی، تغییر و نصب سیستم عامل، تغییر رمز عبور یا اطلاع از وضعیت سرور، ایجاد دسترسی به سرور بصورت خودکار به کاربر حجم بالایی از کارها کاهش یافته و نیازمندی هایی نظیر استخدام اپراتور پشتیبانی یا مدیر سرور تا حد زیادی کم رنگ تر می شود. در این سامانه با امکان مدیریت کاربران، سرویس دهنده تنها با نصب افزونه های رایگان موجود در وبسایت میتواند بصورت خودکار و آنی سفارش کاربران خود را ارائه دهد و همینطور در بخش کاربری سامانه، به سادگی میتوان سیستم عامل مورد نیاز سرور مجازی را تنها به چند کلیک راه اندازی نمود. با توجه به دارا بودن سیستم مانیتورینگ پهنای باند قادر خواهید بود، مصرف کاربران خود را در بازه ۵ دقیقه ای مورد بررسی قرار دهید.

برخی از ویژگی های سامانه AutoVM:

  • مانیتورینگ لحظه ای پهنای باند سرور مجازی و مدیریت ترافیک در صورت اتمام
  • نصب اتوماتیک سیستم عامل در پنل کاربری به همراه کانفیگ آیپی استاتیک
  • امکان نصب و راه اندازی بدون نیاز به هیچ گونه تغییر در ESXI
  • ماژول تحویل آنی WHMCS پس از ثبت سفارش
  • نصب سیستم عامل در کمتر از ۳۰ ثانیه
  • امکان بارگذاری تمپلیت سیستم عامل در سامانه تنها با نصب VMware tools
  • امکان افزودن سرور مجازی کاربران پیشین به سامانه تنها با یک کلیک
  • قابلیت ترمینیت سرویس در صورت عدم پرداخت صورتحساب

نحوه دریافت لایسنس رایگان

جهت دریافت و راه اندازی سامانه لطفا به دانشنامه وبسایت مراجعه نمایید و اگر سوالی دارید لطفا ابتدا دانشنامه بخصوص بخش سوالات متداول را مطالعه بفرمایید، در صورتی که پاسخ خود را نیافتید در ناحیه کاربری تیکت ارسال بفرمایید.